-
luce principale del punto
-
Fonte luminosa a LED
-
schermo a maglia a LED flessibile
-
Tenda a rete LED
-
Luce LED
-
Pixel del quadrato LED
-
Lampada a LED per divertimenti
-
LED Light Pixel
-
modulo leggero principale
-
Luce di striscia principale
-
Alimentazione elettrica impermeabile del LED
-
schermo a pellicola trasparente LED
-
schermo della griglia a LED
-
strisce lineari principali di illuminazione
-
riflettore principale
-
downlights principali
-
Luce LED per rotaie
-
Danielela vostra alimentazione elettrica è realmente buona, io vorrebbe sviluppare una cooperazione a lungo termine con la vostra società. -
TonyGradisco le vostre luci del pixel ed i ringraziamenti per voi che avete buon ingegnere per fare l'animazione. Tenga sopra -
ShallyPrima che comprato un paio di simili stivali quadrati della testa, winterappearance sia molto alto, perché è troppo buono da abbinare, ora consumato, stivali dell'affare sincronizzerà un tal stile, questo wi… -
ShatyPrima che comprato un paio di simili stivali quadrati della testa, winterappearance sia molto alto, perché è troppo buono da abbinare, ora consumato, stivali dell'affare sincronizzerà un tal stile, questo wi…
IP67 Waterproof 3 LED RGB Pixel Light with 30,000 Hours Lifespan for Outdoor Holiday Decoration
| Luogo di origine | Guangdong Cina |
|---|---|
| Marca | Miracle Bean |
| Certificazione | CE FCC ROHS |
| Numero di modello | G2001P05 |
| Quantità di ordine minimo | 1000 |
| Prezzo | negotiate |
| Imballaggi particolari | Cartone/legno |
| Tempi di consegna | 7-25 giorni |
| Termini di pagamento | T/T, Unione Occidentale |
| Capacità di alimentazione | 10000 pezzi/mese |
| Applicazione | Facciata dell'edificio | Grado di protezione IP | IP67 |
|---|---|---|---|
| Garanzia (anno) | 3 anni | Tensione in ingresso (V) | 5 V |
| Sorgente luminosa | GUIDATO | Durata della vita (ore) | 30000 |
| Angolo di visione | 120° | Materiale del corpo | PVC+GLUE |
| Potenza della lampada | 0,3 | Luogo di origine | Guangdong, Cina |
| Item | G2001-Pxel LED light String |
| Model | G2001P05 |
| Storage Temperature | -40℃-60℃ |
| Operating Temperature | -40℃-60℃ |
| Color Rendering Index (Ra) | 80 |
| Viewing Angle | 120° |
| Power | 0.3W |
| Optical Attenuation | 1% |
| Working Voltage | DC 5V |
| Body Material | PVC + Glue |
| LED Type | 5050SMD 1cs |
| Size | 20*17.8mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS |
| Color | RGB |
| Protection | IP67 |
| Quantity per String | 50 pcs |
- OEM & ODM Services
- CE and RoHS Certified
- More than 20 years of experience
- Small MOQ with step-by-step cooperation
- 3-year warranty with replacement policy
- Fast delivery: 7 working days for standard orders, 15 days for OEM/ODM
- Direct problem-solving for customers
- 24-hour response time
- Fluent English communication
- OEM & ODM welcome
- Distributorship opportunities
- Protection of sales areas and design ideas
- Lifelong warranty
- Comprehensive after-sales support including installation guidance
We have over 20 years of experience designing and producing LED products worldwide. We offer custom-made LED products with free design services, supported by our own factory and dedicated R&D team.
3 Years
Sample orders ship immediately after payment; standard orders within 7 working days; OEM/ODM orders within 15 working days.
We have a professional QC team that ensures quality checks during every stage of the production process.
CE, ROHS, ISO9001, BV
Yes, we provide high-quality solutions for any quality issues that may arise.
Specialized in semiconductor illumination and lighting products, integrating designing, developing, manufacturing, and sales. We focus on application products in advertising and lighting areas, establishing long-term relationships with major advertisement material distributors.
With top technology talent, advanced management, and efficient staff, we strive to create well-known brands in the semiconductor illumination field. Our company is based on LED encapsulation and develops optimal lighting deployment solutions for various LED application fields.
Our extended product series include: LED modules for advertising lighting, specialized LED switch power supplies, LED RGB controllers, LED open signs, super LED straight lighting words, and related products.

